TQM

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące usług oferowanych przez naszą firmę.
Prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Wypełnij formularz

Szybki kontakt

Kontakt 801 011 473, 698366695 22 266 80 63, 33 486 91 27 tqmtc@tqmtc.pl 40208956 tqmtcpolska TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa

Rzetelna firma

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

Tematyka szkoleń

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ (14)

 
Tematyka zawarta w tym module obejmuje szkolenia z zakresu normy ISO 9001, dotyczące: wdrażania systemu jakości na zgodność z normą ISO 9001, dokumentowania, jak i również szkolenia specjalistyczne. 
ŚRODOWISKO

ŚRODOWISKO (8)

 
Tematyka tego modułu obejmuje szkolenia z zakresu normy ISO 14001, dotyczące: wdrażania systemu zarządzania środowiskiem na zgodność z normą ISO 14001, dokumentowania, jak i również szkolenia specjalistyczne z zakresu obowiązującego prawa środowiskowego.
MOTORYZACJA

MOTORYZACJA (49)

Moduł skierowany jest do pracowników branży motoryzacyjnej: Audytorów wewnętrznych, Specjalistów, Pełnomocników, Menedżerów. Zawiera szkolenia z zakresu wymagań ISO/TS 16949. Obejmuje szkolenia specjalistyczne dotyczące obligatoryjnych narzędzi stosowanych w Automotive.
PRODUKCJA / DOSKONALENIE

PRODUKCJA / DOSKONALENIE (40)

 
Moduł ten zawiera szereg szkoleń doskonalących wykorzystywanych do poprawy i optymalizacji procesów - począwszy od problem solving,  szkoleń dotyczących metod i narzędzi jakościowych oraz metodologii Six Sigma i Lean Manufacturing. 
SPECJALISTYCZNE

SPECJALISTYCZNE (16)

 
Moduł stworzony został, aby wskazać szereg szkoleń specjalistycznych podnoszących kwalifikacje i nadających uprawnienia na Kontrolerów jakości, Audytorów wewnętrznych, Specjalistów, Pełnomocników, Menedżerów.
BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI

BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI (2)

 
Tematyka tego modułu obejmuje szkolenia z zakresu normy PN-ISO/IEC 27001:2005, dotyczące: wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, dokumentowania systemu, jak i również obejmujące szkolenia specjalistyczne skierowane do przyszłych i obecnych Audytorów.
BRANŻA SPOŻYWCZA

BRANŻA SPOŻYWCZA (2)

 
Tematyka tego modułu ten obejmuje szkolenia z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności według ISO 22000:2005, dotyczące: podstaw oraz zasad wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, jak i również obejmujące szkolenia specjalistyczne skierowane do przyszłych i obecnych Audytorów. 
BHP

BHP (2)

 
Tematyka tego modułu ten obejmuje szkolenia z zakresu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg PN-N-18001/OHSAS, dotyczące: podstaw oraz zasad wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, jak i również obejmujące szkolenia specjalistyczne skierowane do przyszłych i obecnych Audytorów. 
ZINTEGROWANE SYSTEMY

ZINTEGROWANE SYSTEMY (2)

 
Zestaw szkoleń w ramach tego modułu został stworzony dla Audytorów wewnętrznych, Pełnomocników, nadzorujących i monitorujących systemy zintegrowane. Szkolenia te podnoszących kwalifikacje i nadają uprawnienia do zarządzania systemami zintegrowanymi.

ZAŁÓŻ KONTO

Zarejestruj się na naszej stronie, by uzyskać dostęp do opcji zaawansowanych.

ZALOGUJ SIĘ

Profil na CentrumSzkolen.pro

Generator kodów QR

Pobierz w formacie PNG

Pobierz czytnik QR kodu na swój telefon

Strefa pracodawcy

Strefa pracodawcy jest obecnie w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.