TQM

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące usług oferowanych przez naszą firmę.
Prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Wypełnij formularz

Szybki kontakt

Kontakt 801 011 473, 698366695 22 266 80 63, 33 486 91 27 tqmtc@tqmtc.pl 40208956 tqmtcpolska TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa

Rzetelna firma

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

Doradztwo

Sprawne zarządzanie którymkolwiek z obszarów biznesowych wymaga dogłębnej analizy różnych aspektów działalności firmy. Rozległa wiedza ukierunkowana na rozwój i innowacje oraz interdyscyplinarne doświadczenie jakim dysponujemy, sprawiają iż jesteśmy w gronie najlepszych a świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Stawianie Partnera Biznesowego na pierwszym miejscu jest prostą filozofią, ale ta filozofia pozwala nam płynnie przechodzić przez wszystkie etapy współpracy i jest podstawą naszych działań.

AUDYTY

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu usługę związaną z przeprowadzeniem w Państwa organizacji audytów.

COACHING

Usługa doradcza adresowana do wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych pragnących skorzystać z usługi indywidualnie dopasowanej do potrzeb klienta.

DORADZTWO GOSPODARCZE

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie udzielania porad, wydawania pisemnych i ustnych opinii oraz prowadzenia przed uprawnionymi organami spraw z zakresu prawa gospodarczego.

ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM W ORGANIZACJI

Korzystając z doświadczenia naszych konsultantów chcemy zaoferować Państwu usługę związaną z zagadnieniami dotyczącymi środowiska, w szczególności w odniesieniu do obligatoryjnego prawa środowiskowego obowiązującego teoretycznie każdą organizację prowadzącą działalność na terenie naszego kraju.

OPTYMALIZACJA PROCESÓW - LEAN MANUFACTURING

Usługa doradcza adresowana do wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych pragnących rozwijać swoje systemy zarządzania w oparciu o metody optymalizacji procesów oraz z tym związana: eliminacja strat, minimalizacja kosztów, zmniejszanie kosztów złej jakości, zmniejszenie stanów magazynowych produkcji w toku i wyrobu gotowego.

OPRACOWANIE NARZĘDZI JAKOŚCI

Oferta adresowaną do wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych pragnących rozwijać swoje systemy zarządzania z wykorzystaniem metod i narzędzi jakościowych. 

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Usługa doradcza adresowana do wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych pragnących rozwijać swoje systemy zarządzania w zakresie efektywnego zarządzania projektami. Konsultanci, trenerzy z dużym doświadczeniem w prowadzeniu projektów pomogą Państwu nadzorować poszczególne fazy projektu. 

ZAŁÓŻ KONTO

Zarejestruj się na naszej stronie, by uzyskać dostęp do opcji zaawansowanych.

ZALOGUJ SIĘ

Profil na CentrumSzkolen.pro

Generator kodów QR

Pobierz w formacie PNG

Pobierz czytnik QR kodu na swój telefon

Strefa pracodawcy

Strefa pracodawcy jest obecnie w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.