TQM

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące usług oferowanych przez naszą firmę.
Prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Wypełnij formularz

Szybki kontakt

Kontakt 801 011 473, 698366695 22 266 80 63, 33 486 91 27 tqmtc@tqmtc.pl 40208956 tqmtcpolska TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa

Rzetelna firma

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

HR

Doradztwo Zawodowe

Planujesz zawodowe zmiany i nie wiesz jak to zrobić? Straciłeś pracę i nie wiesz co dalej ? Ukończyłeś szkołę i masz trudność w znalezieniu pracy ? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz tak, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Employer Branding

Promocja marki firmy oparta na wieloetapowym przygotowaniu mająca na celu postrzeganie firmy jako dobrego pracodawcy. Zadbamy o idealny i właściwy wizerunek Państwa firmy w oczach pracowników i kandydatów.

Integracje

Proponujemy niezwykle interesującą ofertę wyjazdów integracyjnych dla Państwa pracowników dostosowaną do wymagań i życzeń klienta. Podczas wspólnych wyjazdów i imprez pracujemy nad budowanie zespołu, szkolimy oraz motywujemy, jednocześnie dbając o dobrą atmosferę i integrację całego zespołu.

Oceny Pracownicze

Właściwe kierowanie rozwojem pracowników oraz motywowania jest sukcesem każdej firmy. Właściwie opracowany i wdrożony system ocen pracowniczych pozwala ocenić jakość pracy oraz ich efektywność. Proponujemy Państwu indywidualne opracowanie i dobór zestawu narzędzi które dają informację o faktycznych umiejętnościach i kompetencjach Państwa zespołu.

Opisy Stanowisk

Opracowane przez naszych specjalistów opisy stanowisk, dokładnie określają obszary pracy, odpowiedzialności na różnorodnych stanowiskach, przedstawiają warunki oraz wymagania. Nasze procedury ułatwiają organizację, wprowadzają porządek i klarowność

Rekrutacja i selekcja

Potencjał i siła każdej organizacji to tworzący ją ludzie. Nasi eksperci znajdą najlepszych kandydatów oraz zajmą się ich wdrożeniem, wyszkoleniem jak również wskażą skuteczną ścieżkę rozwoju. Przeprowadzimy rekrutacje zgodnie z wytycznymi klienta jak również pomożemy określić wymagania.

Systemy Motywacyjne

Odpowiednie zmotywowanie pracownika do wykonywania powierzonych mu zadań. Zapewnienie stabilności zespołu przez zmniejszenie rotacji pracowników w firmie. Wskazanie pracownikowi poczucia sensu jego pracy i możliwość dostrzeżenia przez niego wartości firmy. Poczucie bezpieczeństwa i integracja z firmą, które przekładają się na kreatywność, wydajność i skuteczność pracownika to podstawowe cele systemów motywacyjnych.

ZAŁÓŻ KONTO

Zarejestruj się na naszej stronie, by uzyskać dostęp do opcji zaawansowanych.

ZALOGUJ SIĘ

Profil na CentrumSzkolen.pro

Generator kodów QR

Pobierz w formacie PNG

Pobierz czytnik QR kodu na swój telefon

Strefa pracodawcy

Strefa pracodawcy jest obecnie w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.