TQM

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące usług oferowanych przez naszą firmę.
Prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Wypełnij formularz

Szybki kontakt

Kontakt 801 011 473, 698366695 22 266 80 63, 33 486 91 27 tqmtc@tqmtc.pl 40208956 tqmtcpolska TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa

Rzetelna firma

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

Oceny pracownicze

Ocenianie pracownika jest podstawowym instrumentem polityki motywacyjnej umożliwia również rozpoznanie potencjału rozwojowego zatrudnionej osoby. Pozwala to na optymalne wykorzystanie jego zdolności i kwalifikacji oraz planowanie ścieżki rozwoju. Ważnym czynnikiem oceniania jest również informacja dla pracownika w jaki sposób postrzegana jest jego praca.

Ocena pracownika zawiera wiele procesów, w ramach których przełożony ocenia pracę podwładnego. Podstawowym celem oceny pracownika jest podniesienie poziomu wykonywanych przez niego obowiązków. Dzięki przeprowadzonej ocenie pracownika, przełożony ma możliwość podjęcia uzasadnionych i sprawiedliwych decyzji związanych z motywowaniem pracownika.

Poprzez ocenę pracowników istnieje możliwość wyłonienia spośród załogi osób, które najlepiej radzą sobie z powierzonymi im obowiązkami jak również takich, które nie są w stanie sprostać wymaganiom na danym stanowisku.

Właściwie przeprowadzona ocena pracowników jest źródłem wielu ważnych informacji o pracownikach, stanowiskach pracy oraz ich wzajemnych relacjach.  Co nie mniej ważne, przełożeni zyskują wiedzę o kwalifikacjach, możliwości rozwoju oraz kreatywności pracowników. Kadra kierownicza otrzymuje również informacje o osiąganych przez podwładnych efektach pracy.

Przeprowadzanie oceny pracowników ma duże znaczenie dla struktur organizacyjnych przedsiębiorstwa, pozwala bowiem na przegląd posiadanych zasobów ludzkich. To właśnie dzięki ocenom pracowników możliwe jest stworzenie indywidualnych programów rozwoju zatrudnionego jak również  kreowanie systemu nagradzania lub karania.

Eksperci TQM Training & Consulting Polska odpowiednio modyfikują lub tworzą od podstaw profesjonalne systemy ocen pracowniczych, przeprowadzając dogłębną analizę sytuacji firmy oraz biorąc pod uwagę jej funkcjonowanie w przyszłości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. (033) 4869143 lub mailowy na adres: hr@tqmtc.pl

ZAŁÓŻ KONTO

Zarejestruj się na naszej stronie, by uzyskać dostęp do opcji zaawansowanych.

ZALOGUJ SIĘ

Profil na CentrumSzkolen.pro

Generator kodów QR

Pobierz w formacie PNG

Pobierz czytnik QR kodu na swój telefon

Strefa pracodawcy

Strefa pracodawcy jest obecnie w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.