TQM

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące usług oferowanych przez naszą firmę.
Prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Wypełnij formularz

Szybki kontakt

Kontakt 801 011 473, 698366695 22 266 80 63, 33 486 91 27 tqmtc@tqmtc.pl 40208956 tqmtcpolska TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa

Rzetelna firma

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

TQMTC w Pifs

Certyfikowane szkolenia on-line

innowacyjny system szkoleń

INNOWACYJNY SYSTEM SZKOLEŃ – bez konieczności odchodzenia od swojego komputera, bez dodatkowych kosztów przejazdu, czy kosztów noclegów w hotelu. Otrzymujecie Państwo możliwość skorzystania z pełnowartościowych szkoleń sygnowanych certyfikatem. Podczas szkolenia możecie Państwo brać czynny w nim udział. Macie Państwo możliwość na bieżąco zadawać pytania, komunikować się z innymi uczestnikami grupy, rozwiązywać problemy i brać udział w ćwiczeniach. Po zakończeniu szkolenia możliwość uczestniczenia w panelu dyskusyjnym i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami w ramach platformy on-line.

JAK TO DZIAŁA?

System szkoleń on-line oparty jest na wideokonferencji (szkolenie na żywo), szkolenie prowadzone jest na profesjonalnej platformie ClickMeeting.

 

DO KOGO SĄ KIEROWANE SZKOLENIA ON-LINE?

Szkolenia kierowane są do osób, które w swojej karierze zawodowej stawiają na rozwój i innowacyjność; są otwarte na nowe sposoby przekazywania wiedzy, chcą w sposób wygodny i maksymalnie dopasowany do ich potrzeb - zdobyć dodatkową wiedzę. Dodatkowo są osobami zainteresowanymi uzyskaniem nowych, przyszłościowych kwalifikacji zawodowych, umiejętności pomocnych w pracy zawodowej. Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu uprawnia do pełnienia funkcji audytora wewnętrznego lub/i pełnomocnika według właściwej normy lub jest potwierdzeniem uzyskania kompetencji i wiedzy w zadanym temacie.

DLACZEGO TANIEJ?

Możemy Państwu zaoferować  szkolenia tańsze ponieważ spotykając się z nami on-line nie obciążamy już Państwa kosztami, które w standardowych szkoleniach zawsze występują, czyli:

  • eliminujemy koszty noclegów w hotelach,
  • nie doliczamy kosztów dojazdu trenerów,
  • pozbywamy się kosztów obiadów, przerw kawowych,
  • eliminujemy koszty drukowania materiałów (materiały szkoleniowe zostają Państwu udostępnione do pobrania na platformie ClickMeeting).
Niższa cena, to nie niższa jakość szkolenia – to wyeliminowanie kosztów zbędnych.
Nie skracamy ilości dni szkoleniowych, nie szkolimy słabiej wykwalifikowaną kadrą!
Nasze działanie ma na celu dać Państwu możliwość zdobycia wiedzy, potwierdzonej certyfikatem po możliwie najniższej cenie!
 
 
 
kup szkolenie

ZAŁÓŻ KONTO

Zarejestruj się na naszej stronie, by uzyskać dostęp do opcji zaawansowanych.

ZALOGUJ SIĘ

Profil na CentrumSzkolen.pro

Generator kodów QR

Pobierz w formacie PNG

Pobierz czytnik QR kodu na swój telefon

Strefa pracodawcy

Strefa pracodawcy jest obecnie w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.